Serwis Subaru – Autoduet

Masz Subaru Imprezę, Forestera czy Outbacka? Twoje auto niedomaga i szukasz pewnego warsztatu, wykonującego naprawy Subaru blisko Warszawy? Odwiedź Autoduet – jesteśmy doświadczonym, niezależnym serwisem pojazdów tej marki. Dowiedz się więcej o naszych usługach:

Naprawa Subaru – szybko i solidnie

W Autoduet wykonujemy naprawy i przeglądy pogwarancyjne wszystkich modeli Subaru. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, doskonale wyposażonym warsztatem oraz wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu pojazdów tej marki – powierzając nam swoje Subaru masz pewność, że jest ono w najlepszych rękach! Do wszelkich napraw wykorzystujemy wyłącznie nowe, oryginalne części bądź wysokiej jakości, sprawdzone zamienniki. Zakres i kosztorys napraw oraz rodzaj wykorzystanych części zawsze konsultujemy przed przystąpieniem do prac – serwisując u nas auto unikniesz nieprzyjemnej niespodzianki przy płaceniu za usługę.

W naszym niezależnym serwisie Subaru wykonujemy następujące prace:

  • naprawy mechaniczne w pełnym zakresie,
  • naprawy elektroniki samochodowej,
  • naprawy automatycznych skrzyń biegów oraz wymiany oleju w automatach,
  • przeglądy pogwarancyjne.

Serwis Subaru – Warszawa i okolice

W Autoduet profesjonalnie zajmujemy się również klimatyzacjami, zainstalowanymi we wszystkich modelach Subaru. Wykonujemy ich przeglądy i kompleksowe naprawy, zajmujemy się także napełnianiem, czyszczeniem i odgrzybianiem klimatyzacji.

Nasz serwis Subaru posiada również własną lawetę, możemy więc w razie awarii czy stłuczki dostarczyć Twoje Subaru do naszego warsztatu lub w dowolne, wskazane miejsce. Możemy również zająć się pełną koordynacją napraw powypadkowych – zarówno mechanicznych, jak i lakierniczych – a także zorganizować oględziny przez rzeczoznawcę oraz zająć się załatwieniem wszelkich kwestii formalnych, związanych z obsługą powypadkową.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem używanego Subaru, wybrany egzemplarz możesz sprawdzić w naszym serwisie – dzięki wieloletniemu doświadczeniu wychwycimy wszelkie usterki, a także sprawdzimy, czy pojazd rzeczywiście jest bezwypadkowy. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty naszego komisu Subaru – każdy wystawiony przez nas pojazd jest w pełni sprawny i nie posiada żadnych, ukrytych wad!

Szybko i wygodnie dotrzesz do nas  z takich dzielnic Warszawy, jak Rembertów, Praga, Wawer czy Gocław, a podróż do naszego serwisu Subaru zajmie Ci zaledwie 25-30 minut.