Komis samochodowy

W naszym komisie samochodowym znajdziesz szeroki wybór samochodów marek premium. Chcesz kupić Mercedesa, Subaru lub Volvo używane w Warszawie lub okolicach? Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą!

Sprzedaż samochodów używanych w Warszawie i okolicach

W naszym komisie oferujemy wyłącznie sprawdzone pojazdy. Dzięki własnej stacji diagnostycznej, jesteśmy w stanie zweryfikować stan każdego, używanego samochodu. Dbamy również o wysoką jakość sprzedawanych aut. W naszej ofercie znajdziesz bogato wyposażone, rocznikowo młode modele marek premium. Nie wiesz, który z naszych samochodów lepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami – zajmujemy się również doradztwem w zakupie pojazdu.

Chcesz kupić konkretny pojazd, którego nie ma aktualnie w naszym komisie? Skontaktuj się z nami – na zamówienie, możemy znaleźć Twoje wymarzone, używane auto. Ponadto, dokładnie ocenimy stan zamówionego samochodu.

Komis samochodowy Subaru

Sprawdź naszą bogatą ofertę komisu Subaru, w której znajdziesz modele takie jak: Subaru Forester, Subaru Outback czy Subaru WRX. Kupując u nas otrzymasz pełne informacje o stanie auta i jego pochodzeniu, a przede  wszystkim w pełni prawdziwe. Każdorazowo przed wystawieniem samochodu na sprzedaż, jest on dogłębnie sprawdzany przez profesjonalnych diagnostów. Część samochodów jest nawet jeszcze objęta gwarancją producenta. Wszystkie auta dostępne w naszej ofercie, prezentujemy na stronach otomoto.pl oraz gratka.pl

Komis samochodów Volvo

Jesteśmy specjalistami w zakresie diagnostyki, napraw i serwisowania samochodów marek Premium, dlatego w ofercie naszego komisu samochodowego Volvo znajdują się wyłącznie sprawdzone przez nas auta. Gwarantujemy ich legalne pochodzenie oraz przekazujemy pełne i prawdziwe informacje o ich stanie. Są to modele takie jak Volvo XC90 czy XC70. Zachęcamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą bez wychodzenia z domu, na stronach internetowych: otomoto.pl i gratka.pl. Pamiętaj: kupując u nas masz pewność bezpiecznego zakupu.

Oddaj swój stary samochód do auto komisu w Warszawie

W naszym komisie zajmujemy się również skupem samochodów używanych. Jeśli więc chcesz szybko i sprawnie, bez konieczności samodzielnego poszukiwania kupca, sprzedać swoje dotychczasowe auto, odwiedź Autoduet! Proponujemy wyjątkowo korzystne ceny za samochody używane. Ponadto, jeśli Twój pojazd jest niesprawny, wyślemy po niego lawetę.

Korzystne warunki finansowania

Dla Klientów naszego auto komisu przygotowaliśmy atrakcyjne warunki finansowania. Udzielamy pomocy w uzyskaniu jak najkorzystniejszych warunków kredytowych i leasingowych. Ponadto, pomagamy w doborze odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej dla zakupionego u nas samochodu używanego.

Poznaj samochody używane z naszej oferty

Poszukujesz sprawdzonego, bogato wyposażonego samochodu używanego? Szukasz używanego Volvo lub Subaru w autokomisie pod Warszawą? Sprawdź, jakie modele mamy aktualnie w ofercie! Poniżej znajdziesz nasze aktualne ogłoszenia – z pewnością w naszej ofercie znajdziesz pojazd, spełniający Twoje wymagania. Dbamy o jak najdokładniejsze i rzetelne opisanie każdego samochodu, jeśli jednak chcesz dowiedzieć się więcej na temat wybranego auta, zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy także klientów z Mińska Mazowieckiego i okolic! Zobacz również serwis Volvo Warszawa!

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów używanych i znajdź swój wymarzony samochód już dziś!