Profesjonalny serwis samochodowy w Otwocku

Auduet to warsztat samochodowy niedaleko Otwocka, który  dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług serwisowych. Krótki czas napraw i atrakcyjne ceny a przede wszystkim indywidualny kontakt z klientem wyróżniają nas spośród innych firm w okolicy.

Niezależny Serwis Volvo
Naprawa Volvo
Serwis Volvo

Kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie zdiagnozować i skutecznie naprawić niemal każdą usterkę. Z zaangażowaniem podejmujemy się każdego zlecenia. Przekonało się o tym wielu klientów, którzy pokonują do naszego serwisu 18km z Otwocka. To zaledwie 25 minut drogi, aby samochód powierzyć „w dobre i pewne ręce”. Świadczymy usługi z zakresu:

  • mechanika
  • elektromechanika
  • naprawa automatycznych skrzyń biegów
  • wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
  • serwis klimatyzacji
  • diagnostyka komputerowa
  • przeglądy pogwarancyjne

Zajmujemy się kompleksową naprawą samochodów osobowych wszystkich marek.

Zapraszamy do serwisu samochodowego w pobliżu Otwocka również osoby, które planują zakup samochodu używanego. Przeprowadzimy jego przegląd i przedstawimy solidnie przygotowany raport na temat stanu technicznego pojazdu.

Samochody to nasza pasja

Wszystkie naprawy wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i zdobywają nową wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach technicznych. Ponadto są to osoby, które łączą swoją pracę z pasją do motoryzacji, co jest wyraźnie zauważalne podczas rozmowy z nimi. Masz pewność, że im możesz zaufać.

Nowocześnie przygotowane stanowiska warsztatowe

Serwis samochodowy niedaleko Otwocka może poszczycić się nowocześnie wyposażonymi stanowiskami pracy w profesjonalny sprzęt oraz urządzenia diagnostyczne. Znajduje się on w budynku zaprojektowanym starannie pod cele warsztatowe, spełniającym konieczne wymogi oraz normy unijne.

Tylko części najwyższej jakości

Jesteśmy partnerem Ravenol. Klienci korzystający z naszych usług mają pewność, że do naprawy samochodów używamy oryginalnych części lub części zamiennych, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i pewnych dostawców.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Koszt naprawy oraz niezbędnych części klient poznaje przed przystąpieniem przez nas do wykonania usługi. Informujemy również o przewidywanym czasie naprawy. Serwisując u nas auto nie ma nieprzyjemnych niespodzianek przy płaceniu za usługę. Dla klientów z okolic stolicy, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: serwis Volvo Warszawa.