Naprawa automatycznych skrzyń biegów

Automat w Twoim samochodzie nie działa tak, jak powinien? A może właśnie stoisz przed decyzją o zakupie używanego pojazdu z automatyczną skrzynią biegów? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz diagnostyki, naprawy czy wymiany oleju, odwiedź nasz warsztat Autoduet. Jesteśmy serwisem samochodowym, który specjalizuje się w naprawie automatycznych skrzyń biegów w pobliżu Warszawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, świadczymy usługi na możliwie najwyższym poziomie. Zapraszamy użytkowników automatycznych skrzyń biegów wszystkich marek samochodów!

Najlepszy serwis automatycznych skrzyń biegów w woj. mazowieckim

Agresywna jazda, rzadkie zmiany oleju przekładniowego, a nawet ciągnięcie ciężkich przyczep mogą doprowadzić do awarii automatycznej skrzyni biegów. Aby zauważyć pierwsze objawy usterki, nie trzeba być specjalistą. Świadczą o tym m.in.:

  • wyciek oleju,
  • szarpanie przy zmianie biegów,
  • falowanie obrotów silnika,
  • metalowe odgłosy z okolic skrzyni,
  • problem z wrzuceniem biegu wstecznego,
  • zapach spalenizny, unoszący się z automatu.

Co może ulec uszkodzeniu w automatycznej skrzyni biegów? Na awarie narażone są w szczególności takie elementy jak m.in. części konwertera (łożysko, tarcza mechanicznego sprzęgła), pompa olejowa czy zawory hydrauliczne. Niezależnie, z jaką usterką się borykasz – w serwisie Autoduet wykonamy każdą naprawę automatycznych skrzyń biegów. Nasze usługi świadczymy w specjalnie przygotowanym budynku, doskonale wyposażonym w nowoczesne urządzenia diagnostyczne oraz profesjonalny sprzęt. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne, nowe części lub wysokiej jakości zamienniki, gwarantujące odpowiednią żywotność zreperowanego automatu.

Pamiętaj o regularnym serwisie automatycznej skrzyni!

Niski stan oleju lub jego kiepska jakość to jedne z najczęstszych przyczyn awarii automatycznych skrzyń biegów. Jeśli automat w Twoim aucie posiada bagnet do kontroli stanu oleju, korzystaj z niego regularnie i sprawdzaj poziom oleju, a także jego kolor i zapach. Ważne są również regularne wymiany oleju przekładniowego w skrzyni automatycznej, wykonywane zgodnie z zaleceniami producenta auta – przeważnie, olej na nowy zamienić trzeba po każdych przejechanych 60-70 tys. km.

Wymiany oleju w automatach można dokonać w naszym serwisie. Jeśli więc chcesz uniknąć kosztownej naprawy w serwisie automatycznej skrzyni biegów, skorzystaj z naszych usług i wymieniaj olej regularnie!

Chcesz kupić samochód z automatem w okolicach Warszawy? Sprawdź go!

Nasz serwis oferuje również usługę kontroli faktycznego stanu pojazdu używanego przed jego zakupem. Jeśli interesuje Cię model z automatyczną skrzynią biegów, polecamy jego sprawdzenie właśnie w naszym doskonale wyposażonym warsztacie. Pracują u nas wyłącznie doświadczeni specjaliści, którzy potrafią bardzo precyzyjnie określić, czy skrzynia biegów w danym aucie jest w pełni sprawna oraz doradzą, czy warto ten samochód zakupić.

Wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów

Serwis Autoduet jest autoryzowanym Partnerem marki Ravenol, znanego producenta najwyższej jakości olejów, używanych w automatycznych skrzyniach biegów. Oleje te podlegają stałym, rygorystycznym testom oraz badaniom. Dzięki temu mamy pewność, że spełniają wszelkie, najnowsze normy.

Sprawdź jak blisko Warszawy jest nasz serwis automatycznych skrzyń biegów

Zastanawiasz się, gdzie dokładnie znajduje się serwis Autoduet i jak do nas trafić? Nic prostszego! Szybko i wygodnie dojedziesz do nas DK2, a podróż z takich dzielnic Warszawy jak Wilanów, Mokotów, Gocław, Praga, czy Targówek do naszej siedziby zajmie Ci maksymalnie pół godziny. Jeżeli jedziesz do nas z Mińska Mazowieckiego i okolic podróż zajmie Ci 25-30 minut. Nie ważne, z jakiego kierunku do nas jedziesz, zawsze będziesz mieć blisko. A co najważniejsze – wyjedziesz od nas zadowolony!