Naprawa automatycznych skrzyń biegów

Automat w Twoim samochodzie nie działa tak, jak powinien, a może chcesz kupić używany pojazd z automatyczną skrzynią biegów? Niezależnie, czy potrzebujesz diagnostyki, naprawy czy wymiany oleju, odwiedź Autoduet – jesteśmy serwisem, wykonującym naprawę automatycznych skrzyń biegów w pobliżu Warszawy. Zapraszamy!

Najlepszy serwis automatycznych skrzyń biegów w woj. mazowieckim

Agresywna jazda, rzadkie zmiany oleju przekładniowego, a nawet ciągnięcie ciężkich przyczep mogą doprowadzić do awarii automatycznej skrzyni biegów. O konieczności jej naprawy świadczą takie objawy jak m.in.:

  • wyciek oleju,
  • szarpanie przy zmianie biegów,
  • falowanie obrotów silnika,
  • metalowe odgłosy z okolic skrzyni,
  • problem z wrzuceniem biegu wstecznego,
  • zapach spalenizny, unoszący się z automatu.

Co może ulec uszkodzeniu w automatycznej skrzyni biegów? Na awarie narażone są w szczególności takie elementy jak m.in. części konwertera (łożysko, tarcza mechanicznego sprzęgła), pompa olejowa czy zawory hydrauliczne. Niezależnie, z jaką usterką się borykasz – w Autoduet wykonamy każdą naprawę automatycznych skrzyń biegów. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne, nowe części lub wysokiej jakości zamienniki, gwarantujące odpowiednią żywotność zreperowanego automatu.

Pamiętaj o regularnym serwisie automatycznej skrzyni!

Niski stan oleju lub jego kiepska jakość to jedne z najczęstszych przyczyn awarii automatycznych skrzyń biegów. Jeśli automat w Twoim aucie posiada bagnet do kontroli stanu oleju, korzystaj z niego regularnie i sprawdzaj poziom oleju, a także jego kolor i zapach. Ważne są również regularne wymiany oleju przekładniowego w skrzyni automatycznej, wykonywane zgodnie z zaleceniami producenta auta – przeważnie, olej na nowy zamienić trzeba po każdych przejechanych 60-70 tys. km.

W Autoduet wykonujemy wymiany oleju w automatach – jeśli więc chcesz uniknąć naprawy automatycznej skrzyni biegów w swoim aucie, skorzystaj z naszych usług i wymień olej na nowy już dziś!

Chcesz kupić samochód z automatem w okolicach Warszawy? Sprawdź go!

Nasz serwis oferuje również usługę kontroli stanu pojazdu używanego przed jego zakupem. Jeśli interesuje Cię model z automatyczną skrzynią biegów, również polecamy sprawdzenie go w naszym warsztacie – dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, a także wieloletnim doświadczeniem w naprawach automatów, dzięki czemu jesteśmy w stanie precyzyjnie określić, czy skrzynia w wybranym przez Ciebie aucie jest w pełni sprawna.

Wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów

Serwis Autoduet jest autoryzowanym Partnerem marki Ravenol, znanego producenta olejów używanych w automatycznych skrzyniach biegów. Charakterystyka pracy automatycznych skrzyń biegów zaczyna być powszechnie znana, wymagają one płynów o bardzo wysokiej jakości. To powód dla którego nasz serwis ściśle współpracuje z marką Ravenol.

Sprawdź jak blisko Warszawy jest nasz serwis automatycznych skrzyń biegów

Zastanawiasz się gdzie znajduje się serwis Autoduet i jak do nas trafić? Nic prostszego! Szybko i wygodnie dojedziesz do nas DK2, a podróż z takich dzielnic Warszawy jak Wilanów, Mokotów, Gocław, Praga, czy Targówek do naszej siedziby zajmie Ci maksymalnie pół godziny. Jeżeli jedziesz do nas z Mińska Mazowieckiego i okolic podróż zajmie Ci 25-30min. Do nas zawsze masz blisko!